Jsme Rozjetá kapela. Nadšení amatéři, kteří si spolu rádi zahrají a zazpívají.
Jednou za měsíc hrajeme pro vás, tedy pro naše milé hudební kamarády po okolních hospůdkách.
Náš repertoár tvoří známé české country a folkové písničky, plus několik populárních a rockových pecek českých i anglických.
Je nás 6 kousků a jsme z Mirošovic a blízkého okolí. Míša Arizonská pěnice a expertka na rytmiku všeho druhu, Péťa všemi múzami políbený basák, Pája luxusní harmonikář a geniální flétnista, Ondra nejlepší kytarista v kraji a správně nenaladitelný banjista, Honza perfecto bellisimo bubeník a Janča Tornádo Lou a nenapravitelná kytaristka.
Vypadá to, že našeho Ondru si múzy opravdu oblíbily, protože čas od času přinese písničku ze své dílny a je to vždycky velká paráda. Jednu z nich jsme si nahráli ve studiu, což byl moc pěkný zážitek. Posuďte sami: https://www.youtube.com/watch?v=ADmHx9lNStM
Kapelu založili v 90. letech tři kamarádi ze základky v Mnichovicích: Michal Jirásek (kytara, do r. 2024), Dan Mácha (kontrabas, do r. 2023) a Pavel Šístek (foukací harmonika, flétny). S kapelou hrála několik let Míša Jirásková (housle). V roce 2017 přišel do kapely Ondra Kuchař (kytara, banjo, el. kytara) a Jana Šeborová (kytara), a rok na to Míša Vránová (rytmické nástroje, klávesy). V roce 2023 se k nám přidal Péťa Sádlo (basa) a rok na to Honza Záhora (bubny, cajon).
Kultura ve Strančicích pro dětičky.
Začátek pohádky v 16 h, v 17 h tvořivá dílnička a poté diskotéka pro děti.
Vstupné 150 Kč/osobu. Přijímáme i platební karty.
Registrace na webookeru: https://lodicka.webooker.eu/flutter/#/events
na divadlo si prosím registrujte místo.
Kapacita je max pro 50 osob.
Kultura ve Strančicích pro dětičky.
Vstupné 150 Kč/osobu. Přijímáme i platební karty.
Registrace na webookeru: https://lodicka.webooker.eu/flutter/#/events
na divadlo si prosím registrujte místo.
Kapacita je max pro 50 osob.
Vážení, rok se s rokem sešel a opět tady máme Silvestr.
MUSIC PUB CLUB VE VŠECHROMECH 31.12. OD 18 H
Vstupenkou jsou rachejtle, chlebíčky, jednohubky a jiné dobroty….