Kontakt

Rodinné centrum LodičkaKontakt

Sídlo spolku

Topolová 405, Strančice 251 63
IČO: 26625890

Bankovní spojení

Číslo účtu: 2000726978
Fio banka: 2010

O NÁSHistorie, současnost, budoucnost

Kulturní a rodinné centrum Lodička najdete v budově společenského domu ve Všechromech na návsi, pronajatého od obce Strančice od roku 2011.

Image

Začínali jsme v Říčanech v roce 2001 jako Mateřské centrum Benjamín a spolek NOE, stěhovali jsme se v roce 2004 do Strančic, prostor přilehlé budovy Kojeneckého ústavu Středočeského kraje. V roce 2006 jsme se přesunuli do domku v Radimovicích, spoadající pod obci Petříkov. A poslední stěhování bylo v roce 2011 do současného místa ve Všechromech u dálnice D1, na návsi vedle rybníka a u dětského hřiště, do budovy bývalé hasičárny.
O spolku, o lidech, o členech
Vedení spolku a členové jsou a byli vždy zapálení lidé, kteří věnovali čas a chuť pro zabavení okolních mladých lidí a dětí, kteří rodinné (mateřské) centrum navštěvují. Jsou to nadšenci, dobrodruzi, ochotní človíčci, většinou maminky, ženy, které chtějí něco předat a podělit se s ostatními.
Lodička je tu pro všechny, kdo chtějí trávit společně volný čas, něco se dozvědět, nebo najít radu a pomoc. N
Nabízí programy pro nejmenší děti, pro starší děti, v doprovodu rodičů, starší děti i dospělé a kurzy cvičení, přednášky nebo řemeslné kurzy.
Rodinné centrum nabízí nejen volnočasové aktivity.

O klubu

Vznikl v době po covidové pomlce, kdy byli prostory ve Všechromech upraveny obcí, výměnou oken a zařízením v přízemí objektu. Vytvořil se zde útulný prostor malého sálu pro divadla, setkání, kurzy, cvičení, tančení, hudební večery, koncerty. Tento klub nabízí kvalitní audio techniku s projekčním plátnem a osvětlením.

Během celé doby se nám podařilo žádat úspěšně o dotace od obcí, od Nadace via, od Středočeského kraje. Jsou nepostradetelnou podporou a součástí zajištění existence spolku. Dále mnoho subjektů, včetně fyzických osob věnuje naším projektům podporu a zázemí aktivit.
Nezbytnou součástí je spoluúčast dobrovolníků, mladých lidí i dospělých, které nám vyjdou vstříct a přijdou přiložit pomocnou ruku k dílu.
Velice děkujeme všem.

ZÁSTUPCI SPOLKUTým

Please fill the required field.
Please fill the required field.