Pronájem herny

Nabízíme Vám k pronájmu hernu Rodinného centra Lodička ve Strančicích - Všechromech, za účelem rodinných setkání a oslav pro nejmenší..

  

 

Plánujete rodinnou oslavu pro vaší dceru nebo syna ? Domů se vám všichni nevejdou, chcete aby u vás doma zůstalo uklizeno a restaurace není tím vhodným místem?
Nabízíme Vám k pronájmu hernu Rodinného centra Lodička ve Všechromech, je to nejlepší místo pro vás.

Narozeninové oslavy / Párty / Večírek
Oslavy dětské - pro předškoláky, / školáky/ teenegery / dospělé

Narozeninové oslavy jsou svátkem, výjimečným dnem v životě každého z nás, jsou důvodem pro setkání s rodinou a přáteli. Připravit narozeninovou oslavu pro blízkou osobu je radostí nejenom pro oslavence samotného, ale i pro jeho blízké, pro ty, kteří narozeniny připravují. A že organizace narozenin není zcela triviální záležitostí ví každý, kdo alespoň jednou takovou akci připravoval. Tím spíš, pokud se jedná o dětskou narozeninovou oslavu, protože děti narozeniny prožívají mnohem intenzivněji než my dospělí. Příprava dětských narozenin je tak určitě náročnější, než příprava narozenin pro dospělé.

Ať už tedy plánujete narozeninovou oslavu pro své kamarády či kolegy nebo připravujete dětskou narozeninovou oslavu pro své ratolesti, určitě budete dříve nebo později řešit, kde takovou narozeninovou oslavu uspořádat. Jako první se nabízí uspořádat narozeniny doma v rodinném kruhu a s těmi nejbližšími. Jenomže ne vždy je to ta nejvhodnější možnost. Přípravy narozenin mohou být náročné na prostor a ne každý má doma takové možnosti, aby mohl na oslavu pozvat tolik lidí, kolik by si přál. V takovém případě jistě přijde vhod možnost uspořádat narozeninovou oslavu v prostorech pro to dokonale uzpůsobených.

Prostorná herna, dětské hřiště, velké množství hraček, klouzačka, žíněnky, příjemné prostředí, vybavená kuchyňka základní nádobí, mikrovlnná trouba, PC s aparaturou a naprosté soukromí.
Prostor je možné si pronajmout po dohodě mimo konání pravidelného programu.
K dispozici je herna v podkroví a klub v přízemí.

Herna v podkroví:
Cena za den - 500 Kč
Klub v přízemí:
Cena využití prostor: 250 Kč/h

Dle provozního řádu o užívání prostor jsou stanoveny podmínky k oslavám a večírkům.
Kontakt email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.