Reportáže

Aktuální zprávy z událostí, z právě proběhlého programu nebo z tvořivých kurzů! Postřehy! Fotografie! Rychlé shrnutí průběhu dění hned po akci! News events! Horké momenty a zajímavosti!

Jízda na koních v květnu a červnu 2018

Tři odpoledne na koníčkách 2018

Farma Zelené Údolí, V Jedlovci 241, 251 63 Všestary nabízí ježdění na koníčkách dětem z Rodinného centra Lodička už několik let. Každý rok si najdeme společný termín, kdy přijedeme s dětmi od slunečních hodin u přejezdu ve Strančicích na farmu, kde majitelka a trenérka koní Veronika Procházková společně s děvčaty, které chodí jezdit a o koně se starat, povozí děti pár koleček v tréninkovém poli.
V půlce června přišlo přes 30 dětí a jedenkrát dokola se povozilo každé dítě. V pondělí 28.května byli připraveni pro nás již 4 koně a dorazila polovička dětí, tak se někteří otočili dokonce třikrát za sebou. Poslední červnové pondělí přišly jen čtyři děti na čtyři koníky a proto jsme podnikly půlhodinový okruh v sedle... Zatím nejdelší jízdu v sedle pro naše děti. Bylo to nečekané a velmi příjemné a pohodové odpoledne.
Moc děkujeme Veronice Procházkové a jejím "slečnám ke koním" za krásná odpoledne v sedle na konících a možnost pokochat se farmou se setkáním i s ostatními zvířátky, s morčaty, kozami, pštrosem a pejsky...