Reportáže

Aktuální zprávy z událostí, z právě proběhlého programu nebo z tvořivých kurzů! Postřehy! Fotografie! Rychlé shrnutí průběhu dění hned po akci! News events! Horké momenty a zajímavosti!

Loučení s prázdninami

Ve středu 4. září 2019 si Rodinné centrum Lodička připravilo soutěže pro nejmenší, malé i velké děti. Poprázdninové radovánky si chce užít každý. Pohrát si, popovídat si po dovolené s příteli, zařádit si a zaběhat si i zatancovat. Vyšlo krásné teplé počasí a sluníčko. Areál minigolfu poskytl krásné zázemí různorodým soutěžím. Děkujeme za podporu majiteli areálu Martinu Pelákovi.
Děti si vyzkoušely chůzi po laně, hod obr míčem na KIN BALL, kop do fotbalového, ostřelování korábu dělovými míčky, skákání v pytli, lezení tunelem a hod kroužky, jízda na lyžo-chůdách, běh s míčkem na lžíci, lukostřelba na divočáka, tvoření z hadičkových nafukovacích balónků i lovení hraček na šňůře - otázka štěstí a volby.
Za pohodových deset soutěží děti vyhrály drobnou doměnu a sladkost. Občerstvení bylo zajištěno v zázemí baru sportovního areálu.

 

 

Děkujeme za finanční příspěvek na aktivity a vybavení z dotace Podpory dětí a mládeže ve Středočeském kraji 2019. Příspěvek byl využit na stoly, infotabule, chůdy, terče a luky, slackline a rytmické nástroje k naším soutěžím.