Reportáže

Aktuální zprávy z událostí, z právě proběhlého programu nebo z tvořivých kurzů! Postřehy! Fotografie! Rychlé shrnutí průběhu dění hned po akci! News events! Horké momenty a zajímavosti!

Mikuláš, čerti a divadlo v Opidu 02.12.2017

2.prosince 2017 Nadílka a divadélko v Opidu v Těptíně proběhlo zdárně i přes mrazivé počasí.
U Mikuláše i na pohádce se vystřídaly dvě party rodin.

Mikuláš s družinou, anděla a třemi čerty pobývali v pekelném sklepení, děti vstupovali po skupinkách na vyzvání s tím, že své hříchy museli slíbit polepšit. Spousta dětiček byla šikovná a chválená. V přírodním domě Opidu v kamenném zázemí bylo přichystané občerstvení s punčem, svařákem i slanými i sladkými pochoutkami, pár workshopů a především dvě pohádky, jedna pro menší a úžasná pohádka zajímavě pojatá Douhý, široký a bystrozraký pro starší nad 5 roků. Spolek Kald Damu má úžasnou, překvapivou a nádhernou pohádku se zajímavými postavičkami, mechanismy, včetně svařování a akvaristiky....
Asi140 lidí tedy uchvátilo ohromně zajímavé místo těptínského kamenného Opida a s čertovskou tématikou si užili předadventní sobotu...  Děkujeme všem za hezký večer Rodinné centrum Lodička, Iveta Pejšová a Těptínské Opido.