Reportáže

Aktuální zprávy z událostí, z právě proběhlého programu nebo z tvořivých kurzů! Postřehy! Fotografie! Rychlé shrnutí průběhu dění hned po akci! News events! Horké momenty a zajímavosti!

Mikulášské procházení 2020-12-05

Sobotu 5.prosince mnohé rodinky využily na PROCHÁZKOVOU "Mikulášskou", trasu  od slunečních hodin u závor ve Strančicích.
Při příchodu do kanceláře u čerta Mefistose, rodiče nahlásili hříchy svých dětí do karty hříšníka.

Termíny procházky byly po 5 minutách, chodilo se po rodinách a po skončení samostatně domů.

 

Procházka vedla po světýlkách, první přepadení bylo v PEKLE, povedené kousky čertů ještě víc provokovaly dělat rošťárny, vyplazovat jazyk, koulet očima. Na druhém přepadení jste se ocitly v RÁJI, kde čekali pán Bůh s andělem a požadovali obejmutí, pohlazení. Součástí akce byla audience v NEBI u Mikuláše, ten mnohé rozsoudil... Bylo mnoho hříšníků asi půl zlobivých a půl hodných dětí. Hříšníci si museli odpykat trest, dřepovat, pomodlit se, stát na jedné noze atd... Ti co byli hodní, těm si Mikuláš odpustil přidělit za úkol nějakou rošťárnu, zatahat andělíčka za křídlo, plivnout si, nebo prdnout.
Aby to bylo vyvážené....:-)

 

Doba celé procházky byla asi 30 minut.. dle situace na místě...
Hlavně šlo o prožitek a zábavnou procházku pro vás a všechny děti.

 

Žádné nadílky, balíčky jsme nerozdávali. Jediné co děti dostaly bylo povědomí, že během roku mají být hodní i zlobiví a aby se snažily se nad tím zamyslet. Ale každý kdo je hodný, musí občas pozlobit!!!
Děkujeme všem hodným pekelníkům a hašteřivým andílkům za přátelskou společnost.
Vstupné bylo dobrovolně povinné!
Organizátor: Ďáblos Mefistos!!