Reportáže

Aktuální zprávy z událostí, z právě proběhlého programu nebo z tvořivých kurzů! Postřehy! Fotografie! Rychlé shrnutí průběhu dění hned po akci! News events! Horké momenty a zajímavosti!

Při vesnici tábor Lodičky

Při vesnici tábor Lodičky

Třetí rok pořádáme tábory ve Všechromech. Kromě HipHopových táborů, které u nás běží děláme náš super vesnický tábor, kdy si zakládáme na skvělou partu holek a kluků, která je minimálně obměněná za ty tři ročníky. Jsou zde děti starší max. 13 let, ale i 6 letí, vyjimka byly i 4 letí jeden ročník.
Vytváří se, ale skvělá minibandička a hrajeme si a užíváme každým dnem. Historie hradů a pevností nás tentokrát prováděla celým týdnem.
Tento rok byl opět ve znamení jeden den na kole a jeden den vlakem. Na kole jsme se vydali až ve středu ve směru Popovice, Bílý kámen, Křivá ves a Nespeky a dál ke Zbořenému Kostelci. Vyšlo to, malý dešť byl jen cestou na vlak do Týnce na Sázavou a vlakem.
Vlakem pak druhý den posázavským motorákem na druhou stranu od Čerčan až na Český Štenberk. Hrady jsou fakt výjmečné a zajímavé, zde mají i bývalou hladomornu. Zpáteční cesta byla pešky z nádraží do Lodičky, kde jsme prvně přespali společně až do rána.
Večerní bojovka čekala téměř na všechny. Páteční den byl ráno lenivější, trošku jsme se vyspinkali..Krásné jsou svačiny, a tentokrát i snídaně, které nám vaří a pečou maminky.. A pak šup cestou přes Kašovice do Cyklotrial parku u Sklenky za D1 dálnicí, kde je tak hezké extra trialové hřiště s překážkami a prolejzačkami, kde jsme také poobědvali řízeček s bramborami.
Finálem byla diskotéka a diplomy na památku.
Každý rok je hrozně moc prima.
Fotografie: https://www.rclodicka.eu/galerie/fotogalerie-2023/tabory-2023/privesnicky-tabor-31-7-4-8-2023