Reportáže

Aktuální zprávy z událostí, z právě proběhlého programu nebo z tvořivých kurzů! Postřehy! Fotografie! Rychlé shrnutí průběhu dění hned po akci! News events! Horké momenty a zajímavosti!

Loučení s hudebním doprovodem

První hrátky po prázdninách.

Začátkem září jsme uspořádali soutěžní odpoledne pro děti ve Strančicích. Rodinné odpoledne jsme letos doplnili o hudební a pohodovou muziku.
Devět stanovišť pobavilo celkem osmdesát dětí, které vyrazily hned druhý den po začátku školy do sportovního areálu. Rodiny si po dovolených popovídaly, děti si zařádily a vydováděly.

 

Zasvítilo sluníčko a celou atmosféru zpříjemnila svým hlasem a texty písničkářka Eva Suková - "Blondýna". Později jí na pódiu vystřídala kapela "Kroky strejdy Pecy", kteří ve složení Kuba, Filio a Libor rozjeli velkou škálu písní z Čech i zahraničí. "Bizardní písně" - slovy pánů hudebníků jako The Kelly Family, Boney M., Titanic a mnoho dalších zazněly večerními Strančicemi. Děkujeme všem, kdo se chtěl pobavit a zvláště pak maminkám a dětem obsluhujících na stanovištích. Celá akce byla pořádána za podpory Obce Strančice a majitele parku Martina Peláka.