Reportáže

Aktuální zprávy z událostí, z právě proběhlého programu nebo z tvořivých kurzů! Postřehy! Fotografie! Rychlé shrnutí průběhu dění hned po akci! News events! Horké momenty a zajímavosti!

Tábor rodičů s dětmi - Mauglí - potéééé

Tábor rodičů a dětmi v Podolí I. na Písecku 2. turnus srpen 27.8.-2.9.2018 - téma Mauglí v džungli

Velice hravě a velice tvořivě proběhl program našeho tábora na Písecku na konci srpna.

Závěr prázdnin byl velice krásný, i když nám už tolik nesvítilo a nepřálo sluníčko jako celé letošní léto. Tábor praskal ve švech, přijelo ke 40 rodinám a těšily se v táborovém režimu během 7 dnů s našimi trošku "trhlými" vedoucími.

 Jako vždy začínáme den s rozcvičkami, hrami,  hlídáním, sportováním, promítáním o poledňáku, noční bojovkou, táborákem, diskotékou. Neuvěřitelné a velmi pochvalné pro nás, organizátory bylo tvoření vlastní knihy Džunglí, které jsme všem rodinám nabídli vyrábět každý den spolu se svými dětmi. Knihotvorba byla v základu leporelem a velice hravým, pohyblivým průvodcem děje našeho malého Mauglího v džungli tábora a mezi zvířaty Baghírou, opičáky, medvědem Balú, hadem Ká i tygrem Šerchánem. Neuvěřitelně indicky vypadala i naše vedoucí, představující dívku Šantí.

Děti si hrály s vlky a vlčaty, bojovaly po boku medvědů a zkoušely taekwondové cviky, plazily se mezi hady v temném nočním světle.

Během bojovky a banana tance s opičáky osvobodily ze zajetí malého chlapce přímo z království divokých opic.
Sloní pochod, troubení a výcvik po ránu byl roztomilý ale střetnutí s velkým tygrem Šerchánem bylo velmi odvážné nebezpečné. Zajímavým momentem byl okamžik dvou popolední, ženský kroužek relaxačního cvičení pánevního dna od Lucie Seifertové, která mnohé navnadila učení a cvikům Mohenžodára.

Noční zkouškou prošli rodičové zopakováním desatero přikázání a závěrečná sehraná pohádka pro děti, ukázala nadané úžasné rodiče,  kteří neváhají se třeba i zesměšnit a pobavit potomky, tak i předvést básnické nadání a okamžité rýmy. Děkujem.

Děkujeme všem rodinám za překrásný závěr letošních prázdnin.
Děti byly moc statečné, šikovné a hravé. Rodiče moc prima tým skvělých pohodových lidí a děti podporovali a vedli k soutěžím a partičce táborové základny.     
 
Tak díky ještě jednou a těšíme se zase nashledanou, Míša a banda z džungle !!!
Panteřice  BAGHÍRA!!????
 
Kdo máte zájem, podívejte se na fotogalerii z naší džungle, kde s námi žije v knížce náš malý chlapec Mauglí v Píseckém kraji.