Reportáže

Aktuální zprávy z událostí, z právě proběhlého programu nebo z tvořivých kurzů! Postřehy! Fotografie! Rychlé shrnutí průběhu dění hned po akci! News events! Horké momenty a zajímavosti!

Úvodní táboráček s informacemi 19.9.2018

Třetí středu v září jsme se sešli na informativní setkání k novým akcím a programu ve Všechromech na hřišti u Rodinného centra Lodička. Současně proběhlo zasedání a schůzka Valné hromady zapsaného spolku RC Lodička.

Nejprve jsme si pohráli na hřišti, přivítali po prázdninách, zatančili, zazpívali a pak jsme probrali v čele s předsedkyní spolku Michaelou Hupcejovou plán pravidlených akcí a programu po prázdninách rodinného centra. I nadále Lodička popluje Hrátkami, Keramikou a Říkankami v Velkých Popovicích v kavárně. Nové rodiny byli seznámeni s vymalováním prostor během prázdnin, které pomohl tatínek Robert Pokorný zrealizovat.

uvodni 3 uvodni 2

Došlo také na změnu úzkého vedení spolku - tří členů, kde funkci jednatele z důvodů zaměstnání opouští a předává Lucie Ptáková. Moc jí děkujeme za velký přínos a potřebnou podporu lidí na mateřské podržet centrum pro rodiny a vymýšlet nové akce - přednášky a nebo aprílový běh pozpátku.

Její post jednatele spolku zaujme, díky jmenování předsedkyně Michaely a tajemnice Moniky Soukupové, tatínek Robert Pokorný z řad členů spolku rodinného centra, dlouholetý dobrovolník a IT programátor a Webdesigner a také rodič Patricie a Toníka Pokorných. V současnosti podporuje a spolupracuje na chodu akcí a připravuje programy, například burzu oblečení a spravuje webové stránky Lodičky, fotografuje a obsluhuje zvukové zařízení na větších akcí..

Při seznámení s informacemi a povídání o Lodičce a jejích aktivitách si rodiny souběžně, zvolna opekli buřtíka a občerstvili se u táboráčku. Děkujeme za velikou účast nových tváří a za zájem o program pro rodinky...

Michael aHupcejová předsedkyně spolku RC Lodička